O Restauracji Sąsiedzka

Szanowni Państwo.

Jeśli jesteście na naszej stronie to zapewne szukacie idealnego miejsca na Wasze przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Dobrze trafiliście.

Pozwólcie, że pomożemy Wam w podjęciu decyzji oraz  ich zorganizowaniu. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwo mile wspominali pobyt w Naszej Restauracji .

Restauracja Sąsiedzka znajduje się w centrum Bochni w bliskim sąsiedztwie Kopalni Soli oraz zajezdni autobusów. Położona jest na drugim piętrze i posiada wyjątkowy, jedyny w całej Bochni taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę miasta.

Sezonowo taras ten staje się idealnym miejscem na spotkania w gronie rodzinnym, przyjaciół, kontrahentów czy współpracowników, a także na imprezy firmowe przy grillu.

Oferta naszej restauracji jest bardzo szeroka.

Można u nas spędzić romantyczny wieczór we dwoje lub uroczysty obiad w gronie najbliższych osób. Atmosfera naszej restauracji pozwala uczcić jubileusz, sukces zawodowy czy odbyć spotkanie biznesowe.

Specjalizujemy się w organizowaniu uroczystości okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, stypy, urodziny itp. Organizujemy również bankiety, konferencje
i spotkania biznesowe zarówno w restauracji jak i w miejscu wskazanym przez klienta,  oferując usługi cateringowe najwyższej jakości.

Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie, tak aby Państwa goście byli zadowoleni i mogli poczuć się wyjątkowo.