Sala weselna w Bochni — organizacja przyjęcia 

Dzień ślubu to niezwykle ważne wydarzenie w życiu dwojga ludzi, którzy decydują się wstąpić na nową, wspólną drogę. Tego dnia chcą, aby towarzyszyły im bliskie, ważne dla nich osoby, które dobrze im życzą. Aby pokazać, jak wiele dla nich znaczą, chcą zorganizować przyjęcie, które pozostanie zarówno w ich wspomnieniach, jak i w pamięci Gości jako to wyjątkowo udane. Ogromne znaczenie ma więc wybór odpowiedniego miejsca do organizacji wesela w Bochni

Sala weselna w Bochni, którą dysponujemy, jest największą w okolicy. Może na niej przebywać jednocześnie 230 osób, które będą korzystały z komfortowej, klimatyzowanej sali urządzonej w nowoczesnym stylu. Miejsce atrakcyjnie prezentuje się na zdjęciach czy nagraniach, przez co również po latach u Państwa Młodych fotografie pozwolą przywołać pozytywne emocje i wzbudzić szybsze bicie serca. 

Sposób wykończenia sali jest estetyczny i z łatwością przy użyciu kwiatów lub dowolnych dekoracji można nadać mu eleganckiego, klasycznego czy nieco bardziej rustykalnego stylu. Służymy pomocą zarówno w aspektach gastronomicznych, jak i dekoracyjnych. Polecamy doświadczonych florystów, którzy wielokrotnie współpracowali z Nowożeńcami organizującymi przyjęcia w Restauracji Sąsiedzkiej. 

Zapewniamy dogodne warunki do zorganizowania przyjęcia weselnego, po którym Goście będą nasyceni pozytywną energią, a Państwo Młodzi usatysfakcjonowani tym, jak przebiegało ich wesele. Obsługa sali weselnej na każdym kroku dba o dobre samopoczucie obecnych, uwzględniając ich preferencje. Klimatyzowana sala gwarantuje, że weselne zabawy nawet w najbardziej upalny dzień są czystą przyjemnością. Atrakcyjne oświetlenie sprawia, że po zmroku zabawa nabiera zupełnie nowego wymiaru. Nowoczesne nagłośnienie wprawia uczestników przyjęcia w doskonały nastrój i zachęca ich do czynnego uczestniczenia w zabawach. 

Dbamy o detale i Państwa komfort 

Przygotowane przez Szefa Kuchni menu składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych potraw, które nie tylko doskonale smakują, ale również atrakcyjnie się prezentują. Dbamy o każdy detal, aby sala weselna w Bochni wywarła pozytywne wrażenia na Państwa Gościach i spełniła ich oczekiwania. Rozbudowana kadra kelnerska sprawia, że jedzenie jest podawane szybko i sprawnie, dzięki czemu nawet duże wesela mają zapewnioną profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.  

Do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy także taras letni, na którym istnieje możliwość zorganizowania grilla — jest to opcja, na którą Nowożeńcy decydują się często w dniu ślubu lub poprawin, które także można zorganizować w Restauracji Sąsiedzkiej. Stanowią swego rodzaju uzupełnienie przyjęcia, po którym emocje już znacząco opadają, przez co Państwo Młodzi mogą się rozluźnić i zrelaksować w otoczeniu bliskich osób. 

Dysponujemy również podziemnym parkingiem, na którym zmieszczą się samochody wszystkich Państwa Gości: będą tam bezpieczne, a jednocześnie będą znajdowały się w niewielkiej odległości od sali. W ramach podziękowania dla Nowożeńców, którzy zdecydują się powierzyć nam organizację przyjęcia, oferujemy: 

  • uroczystą i romantyczną kolację w I rocznicę ślubu,
  • atrakcyjny rabat na organizację chrzcin w Restauracji Sąsiedzkiej. 

Możliwość uczestniczenia w tak ważnym dla Państwa dniu to dla nas zaszczyt. Zrobimy wszystko, aby wydarzenie było niezapomniane i miało wyjątkowy charakter. 

 

Oferta menu dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru. 

 

Szczegóły oferty można uzyskać pod nr tel. 539370535 lub w Restauracji u menagera.