Organizacja komunii – Bochnia

Organizacja komunii w Bochni to niezwykle ważne przedsięwzięcie dla rodziców. Istotne przeżycie duchowe wymaga stosownej oprawy, aby wspomnienia z tego dnia na wiele lat pozostały w pamięci dziecka oraz jego opiekunów. Część osób decyduje się na samodzielne przygotowanie przyjęcia, jednak jest to ogromny obowiązek. Konieczność przygotowania przestrzeni na imprezę, zorganizowania jedzenia oraz napojów, zapewnienia obsługi czy posprzątania po przyjęciu jest bardzo obciążająca. Aby móc w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem i skupić na duchowych przeżyciach, warto powierzyć jego organizację profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem. 

Restauracja Sąsiedzka zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć komunijnych. Proponujemy atrakcyjne menu uwzględniające sezonowe produkty. Potrawy są świeże, przygotowywane pod okiem Szefa Kuchni z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy pewni, że sprostają Państwa oczekiwaniom i zadowolą podniebienia najbardziej wymagających Gości. 

Dodatkowo wychodzimy naprzeciw potrzebom Gości i oferujemy możliwość sporządzenia menu uwzględniającego indywidualne potrzeby: dania wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe. Takie menu sprawia, że żaden z uczestników komunii nie czuje się wykluczony, a jego potrzeby zostają uwzględnione. Serwujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej, ale nasza kadra ma także doświadczenie w komponowaniu menu uwzględniającego dania kuchni włoskiej. 

Zatrudniamy również kadrę młodych i energicznych kelnerów, którzy w trakcie przyjęcia zapewniają fachową obsługę. Dbają o to, aby na stołach panował porządek, a Goście mieli pod dostatkiem jedzenia i picia. Pracownicy restauracji tworzą przyjazną i rodzinną atmosferę, co sprawia, że przyjęcia są przyjemnością zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje odnośnie do przebiegu przyjęcia. 

Na podstawie wieloletniego doświadczenia możemy również zaproponować plan uroczystości, który już wielokrotnie się sprawdził. W Państwa imieniu zajmiemy się kompleksową organizacją przyjęcia. Współpracujemy z doświadczonymi usługodawcami z branży eventowej, którzy zajmują się dekoracją sali, animacjami dla dzieci. Wielokrotnie mieliśmy okazję obserwować ich pracę, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić oferowane przez nich usługi oraz zaangażować ich w komunie organizowane w Restauracji Sąsiedzkiej.

Komunia w Bochni — dlaczego warto wybrać Restauracją Sąsiedzką? 

W restauracji sąsiedzkiej panuje rodzinna atmosfera. Serwujemy smaczne i świeże potrawy, a menu jest skomponowane przez Szefa Kuchni na podstawie oczekiwań organizatorów przyjęcia. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem oraz wykwalifikowaną kadrą, która dba o planowy przebieg wydarzenia i komfort Gości. Sala jest klimatyzowana, dlatego przebywanie w niej, nawet w upalne dni, jest przyjemne. 

Latem oddajemy do Państwa dyspozycji duży taras, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta. Jest on doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć. Często wybieraną atrakcją jest organizowanie na nim grilla lub imprez dla pracowników firmy. Goście mogą zostawić swoje samochody na podziemnym parkingu, gdzie będą bezpieczne i osłonięte przed nadmiernym nagrzewaniem się. Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy do współpracy. Udzielimy odpowiedzi na pojawiające się pytania i przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję organizacji przyjęcia.

Obiad:

Zupa:
Rosół z makaronem
Półmisek Mięs:
Kotlet de volaille
Stek z cebulą
Eskalopek wieprzowy

Ziemniaki z koperkiem
Zestaw surówek

Zimna płyta:

Galaretki wieprzowe
Schab po krakowsku
Szynka wiejska
Kiełbasa wiejska
Pasztet domowy
Śledzie w śmietanie
Tortilla na zimno
Jajka faszerowane
Sałatki:
(2 do wyboru)
Sałatka z tyńczyka
Sałatka z pieczarek
Sałata grecka
Sałatka jarzynowa
Sałatka ryżowa z kurczakiem
Sałatka tatarska
Sałatka brokułowa

Tort okrągły

(smak do wyboru ):
Śmietankowy
Czekoladowy
Truskawkowy
Orzechowy (dopłata)
Kawowy
Czekoladowo-wiśniowy

Dania gorące

( 1 do wyboru)
Strogonof wieprzowy
Barszcz czerwony z krokietem
Ciasta, ciasteczka i owoce na paterach

Napoje (bez ograniczeń)

Pepsi, 7up, mirinda (butelka 0,2l), Soki i woda mineralna w dzbankach, kawa, herbata (na bufecie)

Paczki z ciastem dla gości – cena 21 zł/szt


Cena: 120 zł od osoby