Imprezy integracyjne – Bochnia

Zapraszamy Państwa do organizacji imprez firmowych w Bochni, w Restauracji Sąsiedzkiej. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu różnego rodzaju eventów. Dysponujemy komfortową i przestronną salą, której design umożliwia organizację biznesowych bankietów czy konferencji. Miejsce jest eleganckie i sprzyja zarówno realizowaniu obowiązków zawodowych w postaci szkoleń czy warsztatów, jak i integracji między pracownikami lub zarządem firmy. 

Klimatyzowana sala mieści 170 osób. W zależności od Państwa oczekiwań odnośnie do charakteru organizowanego przedsięwzięcia możemy w dowolny sposób ułożyć stoły, aby sprzyjały realizacji wizji wydarzenia. W przypadku bankietów zapewniamy wsparcie w przygotowaniu indywidualnego menu w oparciu o Państwa preferencje i propozycje dań przygotowane przez Szefa Kuchni. Latem do dyspozycji uczestników imprez firmowych jest taras, z którego rozciąga się widok na panoramę miasta. Można na nim zorganizować integracyjnego grilla, w którego trakcie pracownicy w swobodnej atmosferze będą mogli nawiązywać relacje. 

Fachowa obsługa zadba o komfort uczestników wydarzenia i zapewni szybką oraz sprawną realizację wspólnie przygotowanego planu. Młodzi i energicznie kelnerzy są gwarantem profesjonalnej obsługi Gości. Dbają o to, aby na stołach panował ład, a napoje oraz przekąski były na bieżąco uzupełniane. Nasz zespół charakteryzują wysoka kultura osobista, a także przyjazne usposobienie. 

Dbamy o to, aby na sali panowała miła atmosfera, która sprzyja relaksowi i wspólnej zabawie wśród uczestników przyjęć. Imprezy integracyjne w Bochni, w Restauracji Sąsiedzkiej można zorganizować o każdej porze roku. Wspólnie ustalimy ich przebieg i dostosujemy go do Państwa oczekiwań.

Podczas organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów czy warsztatów zapewniamy spokojną atmosferę, która sprzyja przekazywaniu i nabywaniu wiedzy. Restauracja mieści się w zacisznym miejscu, przez co tworzy atmosferę doskonałą do nauki czy przemówień. Na wyposażeniu sali znajdują się: 

  • projektor multimedialny,
  • ekran,
  • flipchart.

Dzięki temu organizatorzy wydarzeń nie muszą samodzielnie przywozić sprzętu niezbędnego do prelekcji. Na terenie obiektu uczestnicy imprez integracyjnych czy konferencji mają także nieograniczony dostęp do WiFi.

Imprezy integracyjne w Bochni — dlaczego warto? 

Imprezy integracyjne są organizowane w celu budowania zgranego zespołu, wśród którego pracowników będą panowały zdrowe i przyjazne relacje. Dzięki temu praca jest bardziej efektywna i przynosi wiele satysfakcji zarówno tym, którzy ją zlecają, jak i tym, którzy są odpowiedzialni za jej wykonanie. Organizacja bali maturalnych czy przedsięwzięć firmowych w Bochni umożliwia budowanie dobrych relacji między pracownikami czy uczniami w przyjaznych warunkach. 

Bogate zaplecze gastronomiczne i wykwalifikowana kadra zarówno w kuchni, jak i na sali sprawiają, że integracja zespołu przebiega w przyjaznej atmosferze oraz przy zapachu grillowanego mięsa, ryb, warzywa oraz dodatków i napojów, które sprzyjają rozluźnieniu i relaksowi. 

Dbamy o komfort każdego uczestnika przyjęcia, przez co budujemy poczucie zadowolenia i wspomnienia, które będą przez następne tygodnie stanowiły motywację do efektywnej pracy i działania w grupie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty. Proponujemy następujące układy sali: 

  • kinowy – 160 osób,
  • podkowa – 60 osób,
  • prostokątny – 80 osób.

Wybór konkretnego układu warto dostosować do charakteru przedsięwzięcia i jego przebiegu. Wówczas będzie maksymalnie komfortowy dla uczestników.

Dla Gości przygotowaliśmy szeroką gamę poczęstunków na czas spotkań:

  • serwisy kawowe — różne warianty,
  • lunche serwowane i bufetowe,
  • kolacje zwykłe i uroczyste,
  • grille na tarasie.

W zależności od Państwa potrzeb stworzymy ofertę, która pomoże w pełni zrealizować wizję imprezy czy szkolenia. Zapraszamy do współpracy.