Organizacja imprez – Bochnia

Restauracja Sąsiedzka oferuje szeroki zakres usług związanych z organizacją imprez w Bochni. Organizujemy zarówno uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunie czy wesela, na których stawiamy na ciepłą oraz rodzinną atmosferę, jak i wesela czy dancingi, na których Goście mogą bawić się do białego rana. Do każdej uroczystości podchodzimy w indywidualny sposób, aby spełnić oczekiwania Klientów. Na podstawie wieloletniego doświadczenia doradzamy odnośnie do optymalnych rozwiązań czy atrakcji przewidzianych w planie przyjęcia.

Szef Kuchni w Restauracji Sąsiedzkiej przygotował wiele potraw, jakie mogą znaleźć się w menu na daną okoliczność. Zapraszamy więc także do zapoznania się z ofertą restauracji. Pozostajemy otwarci na sugestie organizatorów przyjęć, ponieważ naszym zadaniem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom. Serwowane dania są świeże i przygotowane z wysokiej jakości produktów. Podajemy je w estetyczny sposób, co dodatkowo wpływa na pozytywne odczucia uczestników przyjęcia. Fachowa obsługa dba o komfort Gości podczas całej imprezy, aby czuli się oni zaopiekowani i wyróżnieni. Stawiamy na wysoką kulturę osobistą. 

Przyjęcia weselne, komunie, dansingi

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, chcących zorganizować w Restauracji Sąsiedzkiej integracyjnego grilla czy innego rodzaju przyjęcie. Oferujemy także możliwość przygotowania konferencji czy warsztatów na wysokim poziomie. W edukacyjnych i naukowych przedsięwzięciach może uczestniczyć nawet 160 osób. Jesteśmy największą salą w okolicy i mamy doświadczenie w tego rodzaju wydarzeniach. W każdej sytuacji przygotowujemy specjalną ofertą, którą mogą Państwo dowolnie modyfikować. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. 

Oferta Chrzciny Bochnia

Chrzciny

Oferta Wesela Bochnia

Wesela

Komunie Bochnia

Komunie

Imprezy okolicznościowe Bochnia

Imprezy okolicznościowe

Oferta Studniówki Bochnia

Studniówki

Dancingi Bochnia

Dancingi